ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ SZKOLEŃ FUNDACJI KOKONOVO                   
– korzystając z naszej oferty pomagasz dzieciom ze spektrum autyzmu i sprzężoną niepełnosprawnością w domach dziecka.

„Bądź zmianą, którą chcesz widzieć w świecie”
                                                                                    Gandhi

Jesteś rodzicem dziecka z autyzmem lub Zespołem Aspergera? Masz ucznia z autyzmem z swojej klasie? Jesteś nauczycielem wspomagającym w klasie z uczniem z autyzmem? Jesteś specjalistą, który chce poszerzyć swoją wiedzę? Chcesz stworzyć program, który będzie użyteczny w codziennej pracy nauczyciela, terapeuty, rodzica? Potrzebujesz praktycznych wskazówek do rozwiązywania codziennych trudności?

Każdy z  nas chce zmian. Czy na pewno wiesz, co chcesz zmienić? Może chcesz widzieć progres, pozytywne zmiany w swoich dzieciakach/ uczniach?? Chcesz zmniejszyć liczbę trudnych zachowań, może zminimalizować liczbę „izmów”, może chcesz, by Twoje dziecko/ Twój uczeń zaczął Cię słuchać, patrzeć na Ciebie, bawić się z Tobą? Może chcesz znaleźć wspólny język ze swoim uczniem?

By zmiana była dobra, by miała sens, zatrzymaj się tu i teraz – sam bądź zmianą, której oczekujesz!! Weź udział w szkoleniach podczas których będziemy doświadczać na sobie, słuchać, patrzeć, wąchać, mówić, śmiać się, bawić się, współpracować, rozwijać i uczyć się- wszystko, by zrozumieć spektrum autyzmu.

Wiedza, którą się dzielimy jest poparta doświadczeniem osób ze spektrum autyzmu, rodzin i specjalistów oraz efektywnymi metodami opartymi na badaniach. Szczegółowy program szkoleń dostosowujemy do indywidualnych potrzeb uczestników.

Wszystkich gotowych do zmian na lepsze – ZAPRASZAMY!

Paulina Zawadzka