Nasi podopieczni są fantastyczni. To dzieci z warszawskich domów dziecka – te, które potrzebują terapii, te które muszą postarać się, żeby dogonić rówieśników i nauczyć się funkcjonować w dzisiejszym świecie.

Aby móc im pomagać nasza Fundacja prowadzi działalność komercyjną, z której dochód przeznaczony jest na pomoc dzieciom najbardziej potrzebującym.

Obecnie, dzięki naszym klientom komercyjnym, darczyńcom oraz wolontariuszom, prowadzimy bezpłatną terapię dla kilkudziesięciorga dzieci z siedmiu Domów Dziecka na terenie Mazowsza. W ramach specjalistycznej pomocy nasi terapeuci regularnie prowadzą dla tych dzieci zajęcia logopedyczne, integrację sensoryczną, elementy terapii pedagogicznej, dogoterapię, arteterapię, terapię ręki, konsultacje psychologiczne oraz Trening Słuchowy Tomatisa. Nasi podopieczni są bardzo pracowici!

Mamy też fantastycznych wolontariuszy. To oni na co dzień opiekują się dziećmi w miejscach ich pobytu. Prowadzą dla nich zajęcia, pomagają w dotarciu na terapię do naszych gabinetów, wspierają dobrym słowem i uśmiechem.

Chcesz pomóc? Możesz to zrobić na różne sposoby!

  • Jeśli Twoje dziecko potrzebuje terapii – zapisz je do nas na zajęcia. Cały dochód z działalności komercyjnej przeznaczamy na pomoc dzieciom z domów dziecka.
  • Chcesz pomóc jako wolontariusz? Świetnie! Bardzo Ciebie potrzebujemy! Skontaktuj się z nami.
  • Jeśli chcesz możesz wspomóc nas finansowo poprzez przekazanie nam środków bezpośrednio na nasze konto.